MUDr. Jan Kubiče, vedoucí lékař ordinací
Ortopedická ambulance dětí a dospělých Soudně znalecká činnost Rázová vlna, laser,taping,
Ordinace 1
Adresa: Hermelínská 6/1203
160 00 Praha 6
tel/fax: 233 340 908
E-mail pro objednání je
Hanspaulorto@seznam.cz
  Ordinace 2
Adresa: Poliklinika Mazurská 4
182 00 Praha 8
tel.: 283 024 142
E-mail pro objednání je
Mazuorto@seznam.cz
V případě, že se nám nedovoláte, napište nám email na příslušnou ordinaci.
Ordinační doba

NEPŘÍTOMNOST LÉKAŘŮ - více na této stránce


Ordinace Hermelínská 6:
pondělí: 9-15
úterý: 9-16
středa: 10-16
čtvrtek: 9-16
pátek:9-14

Ordinace Mazurská 4:
pondělí: 8-13 14-18
úterý: 9-12
středa: 11-13
čtvrtek : 8-17
pátek: 9-13

Metoda autologní kondiciované plasmy
Věděli jste?
Metoda autologní kondiciované plasmy

Jak učinkuje autologní kondiciovaná plasma?

Podstata účinku této bioterapie je založena zejména na vlastnostech krevních destiček,které uvolnují bílkoviny/růstové faktory/.Metoda ACPje tedy metoda neoperační,bezpečná a využívá účinné látky z vlastního těla.

Jak se při léčbě postupuje?

Správnou indikaci a vlastní léčbu můžeprovádět jen odborný lékař.Během cca 2O minutové návštěvy je pacientovi odebráno pomocí speciální dvojité patentované stříkačky 12ml žilní krve.Tato je poté přimo na stejném pracovišti zpracována ve speciálním zařízení.Během zpracování se postoupně oddělí plasma a využítím druhého dílu stříkačky se odsaje.Získá se tak vzorek obsahující plasmu bohatou na krevní destičky a koncetrované růstové faktory.Ten je pak lékařem přímo aplikován do místa určení.

 

Jak dlouho léčba trvá ? 

Celá procedura včetně konzultace trvá vždy do 30minut.Doporučený počet injekčních aplikací závisí vždy na posouzení indikujícího lékaře a činí dle diagnozy 1-6 injekcí.Tyto se aplikují v intervalech 2-7 dnů.V akutních případech se intervaly mohou zkrátit.

 

Jaké obtíže lze takto léčit?

 Léčba pomoci autologní kondiciované plasmy/ACP/ je vhodná jak pro typické sportovní diagnozy, tak i pro degenerativní onemocnění nosných kloubů a páteře.Léčení touto metodou je vhodné pro např.tenisový loket,bolesti achilovy šlachy, potíže spojené s patní ostruhou apod.Používá se i u čerstvých či operovaných poškození rotátorových manžet ramenního kloubů,po náhradách křížových vazů,při vazivových poranění různých kloubů.

 

Hradí tuto léčbu zdravotní pojišťovna?

Jedná se o nadstadartní bioléčbu hrazenou přímo pacientem.V celé Evropské Unii není tato léčba z veřejného zdravotního pojištění.Tuto léčbu indikuje vždy jen zkušený odborný lékař.Naše zařízení je jednímm z prvních v ČR,které používá k aplikaci autologní kondiciované plasmy systém DSS/Double Syringe Systém.Odběr krve, příprava injekce autologní kondiciované plasmy a její podání pacientovi stojí v a našem zdravotonickém zařízení 4500Kč.

 


Chcete vidět, co Vás čeká?
Poodhalíme Vám roušku medicínského tajemství. V naší fotogalerii můžete vidět tváře našich lékařů a sester, kteří Vám nabídnou řešení Vašich zdravotních problémů.Můžete nahlédnout i do interiérů našich ordinací.